Kilka słów o nas

Historia naszej firmy sięga 2012 roku. Wtedy to właśnie dojrzeliśmy do stworzenia samodzielnego projektu – sportowego, aktywnego biura podróży, obsługującego małe grupy i świadomych klientów indywidualnych. Uznaliśmy, że oferta obecna na polskim rynku nie spełnia naszych oczekiwań – a sami często podróżowaliśmy. Jeździliśmy jako kibice na mecze piłkarskie, na turnieje tenisowe czy na wyścigi Formuły 1. Oferty, które dostawaliśmy, nigdy nie były dopasowane do naszych potrzeb, nie czuliśmy się wyjątkowo – a z szablonów nie lubimy korzystać.

Dlatego zrobiliśmy coś innego. Tworzymy razem specjalistyczny produkt i tak obsługujemy klientów, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Często słyszymy od naszych klientów, że nigdzie nie spotkali się z takim podeściem, z uwagą i siłą do spełniania wszystkich potrzeb.

Uważamy, że robimy to najlepiej w Polsce – sprawdź nas.
Zapraszamy do naszego świata!

Zbigniew Łasica

Zbigniew Łasica

Właściciel

Zbigniew na co dzień zajmuje się przygotowywaniem i realizacją wyjazdów szytych na miarę dla klientów VIP, dodatkowo regularnie uczestniczy jako pilot w wyjazdach do USA i Azji.

W turystyce pracuje od 2002 roku. Przez wiele lat instruktor żeglarstwa i motorowodny, kierownik i organizator rejsów szkoleniowych na Mazurach. W 2010 roku stworzył Biuro Podróży Noble Concierge, działające w strukturach Grupy Getin Noble Bank, zajmujące się obsługą najbogatszych Polaków.
W 2012 roku stworzył projekt Venga Sport & Travel, który obecnie rozwija.

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Program Management™️ Harvard Business Review Polska.

Jerzy Mieńkowski

Jerzy Mieńkowski

Partner Zarządzający

Jerzy specjalizuje się w projektach z zakresu sportu, turystyki grupowej oraz kompleksowej organizacji eventów, szkoleń i konferencji.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Wydziale Sportu Polskiego Związku Żeglarskiego, gdzie odpowiedzialny był za organizację regat i zgrupowań kadry olimpijskiej Londyn 2012 i współpracę ze sponsorami Związku. Wcześniej pracował jako Travel Manager piłkarskiej reprezentacji Polski oraz organizator wyjazdów na imprezy sportowe.

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz podyplomowe studia Menedżerów Turystyki i Menedżerów Projektów w Szkole Głównej Handlowej.

Ewa Kopiczyńska

Ewa Kopiczyńska

Travel Manager

Ewa przygotowuje wyjazdy indywidualne i grupowe dla naszych klientów, a także dba o stronę graficzną naszych wszystkich materiałów.
Swoje doświadczenie nabierała rozwijając projekt Noble Concierge w strukturach grupy Getin Noble Bank.